KONST / Litografier / Färglitografi 10436392
*
nr 1043 6392
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Aina Larsson (f. 1935), 39/320, motivet: 38x54 cm
Kondition: vattenskadad
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 20:13:52
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina larsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:47
*
Aina Larsson
Kondition: vattenskadad
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
nr 1043 6392
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Aina Larsson (f. 1935), 39/320, motivet: 38x54 cm
Kondition: vattenskadad
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina larsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:47